Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії із застосуванням методів екстракорпоральної детоксикації та апарату «Штучна нирка»

Завідувач відділення - Собко Роман Юрійович, лікар вищої категорії.

Старша медична сестра – Сава Тетяна Володимирівна

Телефонні номери відділення:

  • Завідувач відділенням: +38-032-270-05-55
  • Ординаторська:                  +38-032-270-21-80
  • Сестринський пост:            +38-032-270-17-33
  • Інформаційний токсикологічний центр:     +38-032-270-21-80

 1. Загальна інформація 

Відділення інтенсивної терапії розгорнуто на 6 ліжках.

 У відділенні працює 10 лікарів-анестезіологів, 14 палатних медсестер, 5 сестер медичних анестезисток, 9 молодших медсестер, 1 сестра господиня, 1 інженер по обслуговуванню медичної апаратури.

У відділенні проводиться інтенсивна терапія пацієнтам з відділень стаціонару центру, захворювання у яких перебігає у важкій формі чи з ускладненнями. Надається також невідкладна допомога хворим у коматозних станах, пацієнтам з епілептичним статусом, астматичним статусом та дітям з отруєннями різного ґенезу.

На базі відділення працює інформаційний токсикологічний центр, консультацію в якому можна отримати також і телефонічно.

У складі відділення функціонує підрозділ гемодіалізу для пацієнтів з гострою та хронічною нирковою недостатністю, у якому проводяться такі методи екстракорпоральної детоксикації, як гемодіаліз, гемодіафільтрація, перитонеальний діаліз та плазмаферез.

Анестезіологічне забезпечення проводиться:

  • в операційних у плановому та ургентному порядку,
  • в поліклініці (амбулаторна хірургія, лікування стоматологічних пацієнтів, ендоскопічні та діагностичні обстеження (МРТ, КТ). 

Лікарі-анестезіологи володіють різними методиками анестезії: тотальна венна анестезія з використанням ларингомаски, комбіновані ендотрахеальні та різні методи регіональної анестезії.

Лікарі-анестезіологи:

Губич Галина Миронівна - лікар-анестезіолог дитячий, вища категорія

Гула Ігор Петрович - лікар-анестезіолог дитячий, вища категорія

Новосад Роман Теодорович - лікар-ординатор, вища категорія

Степанюк Олена Іванівна - лікар-анестезіолог дитячий, вища категорія

Собко Роман Юрійович - лікар-анестезіолог дитячий, перша категорія

Бодак Павло Степанович - лікар-анестезіолог дитячий, перша категорія

Андрейчук Іванна Петрівна - лікар-анестезіолог дитячий, вища категорія

Волощук Ростислав Романович – лікар-анестезіолог, вища категорія

Півень Олег Олегович - лікар-анестезіолог дитячий

Бойко Марта Тарасівна - лікар-анестезіолог дитячий

Борачок Тарас Тарасович –  лікар-анестезіолог

Оранський Тарас Богданович –  лікар-анестезіолог

Ковальов Максим Олександрович –  лікар-анестезіолог

Лікарі-нефрологи:

Грицків Лілія Володимирівна –  лікар-нефролог

Андруневич Роман Русланович –  лікар-нефролог

 Лікарі відділення постійно підвищують свою кваліфікацію у клініках Європи та Америки, беруть участь у науково-практичних конференціях та Європейських з’їздах анестезіологів.