Для колег-лікарів

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр завжди радий допомогти колегам з інших медичних установ у вирішенні  їхніх професійних проблем.

Одночасно інформуємо Вас, що більшість лікарів-консультантів проводить амбулаторний прийом за попереднім записом. Зателефонуйте до лікаря (-ів) за номерами, що подані у розділі «знайти лікаря» та узгодьте день та час візиту Вашого пацієнта.

Скерований Вами пацієнт має мати із собою амбулаторну картку та скерування. Нам дуже важлива Ваша фахова думка та конкретні питання до консультантів, на які Ви хотіли б отримати відповідь. Подаємо зразок скерування до нашого центру, який Ви можете роздрукувати та заповнити. (зразок скерування)

Госпіталізація у всі відділення (окрім відділення інтенсивної терапії за скеруванням «Швидкої допомоги») здійснюється планово. Узгоджуйте можливість та час госпіталізації із завідувачами відділень за телефонами, що розміщені на відповідних вкладках сайту. До скерування на госпіталізацію долучіть інформацію (довідку) про відсутність контакту з інфекційними хворими протягом останніх 3 тижнів.

З огляду на те, що фінансування центру відбувається з місцевого (обласного) бюджету, госпіталізація дітей з інших областей (окрім Львівської) обмежена.  Вона можлива після попереднього погодження з керівником відділення центру та укладання угоди між місцевими департаментами охорони здоров’я (Львівським та тим, що скеровує пацієнта). Така угода має містити гарантії відшкодування центрові фактичних витрат за лікування. Можлива також самостійна оплата батьками таких витрат за виписаними центром рахунками.