Бойко Ярина Євгенівна

Бойко Ярина Євгенівна #1

Керівник клініки дитячої імунології та ревматології, лікар імунолог дитячий, ревматолог дитячий вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри клінічної імунології та алергології ЛНМУ ім. Данила Галицького

Понад 20 років займається проблемами дитячої ревматології. Вивчає питання особливостей діагностики та лікування ювенільного ідіопатичного (ревматоїдного) артриту. Має досвід застосування біологічних препаратів у лікуванні ревматологічних хвороб.

Ярина Бойко є членом міжнародної організації PRINTO (Paediatric Rheumatology International Trials Organisation) та координатором національного центру PRINTO в Україні.

Підготувала інформацію про ревматичні хвороби для батьків дітей, хворих на ЮІА, з якою можна ознайомитися за посиланням: http://www.printo.it/pediatric-rheumatology/UA/intro

Є автором 5-ти видань посібника "Ювенільний ревматоїдний артрит: що треба знати. Інформація для батьків”, призначеного для родин, діти у яких хворіють на ЮІА, а також видано монографію "Ювенільний ідіопатичний артрит” для фахівців та студентів вищих навчальних закладів.

Приймає з понеділка по п’ятницю у кабінеті №356

Попередній запис з 9 до 15 год за тел.: (032) 270-21-91