ЗУСДМЦ відвідала італійська делегація

20.02.2023

Поважні гості сьогодні і в Києві, і у Львові у нашому Центрі!

Алессандро Вентурі, президент ради директорів IRCCS Policlinico San Matteo Foundation та Дамяно Ріцці, Наталія Оніпко, президентка Благодійний фонд Запорука , а також команда іноземних психологів та лікарів відвідали Центр та зустрілись з нашими фахівцями.

Мали нагоду не просто розповісти, але й показати візитерам проєкти, які реалізовуємо саме за їхньої підтримки. І принагідно подякувати за всебічне сприяння у навчанні та стажуванні наших лікарів у Piliclinico San Matteo.

"Наша спільна мета - продовження корисної співпраці та розвиток нових програм підтримки маленьких українців. Тож дуже важливо, що нам вдалось обговорити потреби та запланувати подальші спільні кроки", - відзначив директор лікарні Андрій Синюта.

 

"Продемонстрували поважним гостям і друзям з Італії та фонду Запорука наші спільні досягнення, що вражають. І почали працювати над реалізацією наступних грандіозних проєктів для наших пацієнтів", - додав Роман Кізима , директор Клініки Дитячої Онкології та Трансплантації Кісткового Мозку .