Завтра - відкриття Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку

14.02.2022

15 лютого 2022 р,  у Всесвітній день онкохворої дитини, запрошуємо Вас на особливу подію для всієї України - відкриття «Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку» у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

 

Це єдиний центр на заході України, що проводитиме трансплантації кісткового мозку у дітей. Наша Клініка з трансплантації кісткового мозку входить в державний пілотний проєкт та забезпечить таке лікування для пацієнтів за державні кошти.

Центр став найпотужнішим із регіональних закладів України з дитячої онкології та гематології – щорічно понад 200 дітей з усіх областей України отримують онкологічне лікування в ЗУСДМЦ. Такий крок нашого центру надважливий для усієї України, адже щороку трансплантацію кісткового мозку (аутологічну, алогенну) для одужання від раку потребують понад 200 дітей та підлітків з усієї України. З них приблизно 50-75 – мешканці Західного регіону країни та 15-20 мешканці Львова.

Запрошуємо вас на знайомство з Клінікою: у день відкриття пропонуємо оглянути наші бокси, палати, операційне приміщення, обладнання та ін.

Чекаємо 15 лютого 2022 р об 11:00, за адресою: м. Львів, вул. Дністерська,27.

Збираємось у конференц-залі ЗУСДМЦ на третьому поверсі.