Відомий пластичний хірург Хакан Агір знову оперуватиме у ЗУСДМЦ

18.07.2022

25-30 липня 2022 р до нас завітає усесвітньо відомий пластичний хірург з Туреччини, професор DrHakan Ağır (Хакан Агір). Під час візиту провідний фахівець із пластики разом із хірургами #особливадитячалікарня проведе безкоштовні консультації та прооперує пацієнтів із вродженими дитячими вадами обличчя і тіла, з післяопіковими рубцями та посттравматичними наслідками.

Прийом проводиться за попереднім записом. Записатись на консультацію можна, заповнивши контактну форму  >> https://bit.ly/3cozX4A

"Наш друг Хакан Агір уже не вперше приїжджає до Львова - минулого року за 5 днів його візиту ми провели понад 15 безкоштовних операцій дітям з різних куточків України. Цього разу ми плануємо допомогти не лише маленьким пацієнтам, але й дорослим, які звернуться по допомогу", - зауважив Андрій Кузик, завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, дитячий хірург Центру.

*Хакан Агір - професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, Доктор медичних наук. Член Європейських рад пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії – U. E. M. S., ESPRAS, EBOPRAS, Міжнародного товариства пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії (ISPRAS), Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії (ISAPS), Австралійського суспільства голови і шиї (ANZHNS) і кількох турецьких товариств пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії щелепно-лицевої хірургії та реконструктивної хірургії.