Перша леді України відвідала ЗУСДМЦ

16.08.2022

Перша леді України Олена Зеленська сьогодні відвідала наш Центр.

Пані Олена приїхала, щоб на власні очі побачити потужну роботу наших фахівців та особисто познайомитись із лікарями, з якими команда Першої леді тісно співпрацює з перших днів повномасштабної війни.

"Дякую кожному й кожній із вас, наші дивовижні медики-рятувальники! Ще ніхто й ніколи не робив того, що робите ви всі ці місяці,"- відзначила дружина Президента.

 

Разом із Міністром охорони здоров'я Віктором Ляшко та очільником Львівська обласна державна адміністрація Максимом Козицьким Перша леді мала дружню бесіду із директором ЗУСДМЦ Андрій Синюта та медиками Центру - тішились успіхами, обговорювали проблеми, будували плани.

"Ми дуже вдячні за те, що команда Першої Леді стоїть поруч із нами у цій подвійній боротьбі - з хворобами та війною. Підтримка проєкту SAFERUkraine , залучення нашого Центру до Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, допомога у покращенні матеріально-технічної бази - це дає нам впевненість, що ми й надалі зможемо ефективно надавати допомогу маленьким українцям", - сказав Андрій Синюта.

Олена Зеленська поспілкувалась із родинами, діти яких отримують лікування у нашому Центрі. А також взяла участь у відправленні 20-го "конвою життя", який традиційно вирушив у Unicorn Clinic, (Польща). Семеро маленьких пацієнтів вирушили на лікування за кордон, з надією на одужання та запевненнями Першої Леді, що тут, в Україні, намагатимуться зробити усе можливе, щоб вони повернулись якнайскоріше!