Новий проєкт психологічної підтримки "Діти і війна"

22.06.2022

Розпочинаємо набір у психотерапевтичні групи усіх, хто відчуває потребу у спеціалізованій підтримці. Участь у проєкті безкоштовна, але є вікові обмеження – діти від 8 років і дорослі.

Підтримка та відновлення тих, чиє звичне життя змінила російська агресія – це головна мета нової ініціативи «Діти і війна». Упродовж 5 очних зустрічей, кожна з яких триватиме 90 хв, професійні психологи допомагатимуть учасникам груп зменшити тривожність, дратівливість, подолати складний етап життя та навчатимуть, як впоратися зі стресом.

«Під час зустрічей діти і дорослі зможуть поділитися переживаннями про події, відчути підтримку інших учасників групи та фахівців. Кожен учасник може бути впевнений, що тут його вислухають, підтримають, зрозуміють, дадуть дієві поради,» - впевнена психолог Центру Марія Скаврон.

Зі слів психологині, ці групи - це спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер». А необхідні знання для допомоги дітям та дорослим наші фахівці здобули на спеціальному навчанні за всесвітньо визнаною програмою групової психологічної допомоги "Діти і війна".

Фахівці Центру закликають усіх, хто опинився у складній ситуації, потребує психологічної підтримки, хоче поділитись своїми переживаннями і водночас дізнатись, як допомогти собі і близьким, долучатись до групових занять у лікарні.

Зголоситись на вступ до групи можна, заповнивши Форму реєстрації