Клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку - відчинено!

15.02.2022

15 лютого відбулось відкриття «Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку» у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

     

Це перша та єдина у Західній Україні Клініка, що проводитиме трансплантацію кісткового мозку у дітей.

Відтепер ми виводимо можливість порятунку онкохворої дитини в Україні на новий рівень. Клініка забезпечена всім необхідним обладнанням та відповідними палатами: 1 палата інтенсивної хіміотерапії, 2 бокси з ламінарним потоком, 1 одна поцедурна, кімната для персоналу, відеоспостереження для усіх кімнат, сучасні вентиляційними системами та кисневою станцією. Сьогодні на трансплантацію в клініці очікує 8 дітей. Перша трансплантація запланована весною у 2022 році, ми можемо виконувати більше 10 операцій протягом року.

 

Загальна вартість проекту понад 40 000 000грн, його реалізація тривала понад два роки. Можливості для трансплантаційного лікування реалізовано в партнерстві з благодійним фондом "Запорука" та за фінансової підтримки фундації головного спонсора Fondazione Rosa Pristina (Італія), фонду Soleterre (Італія) і Львівської обласної ради, а також БФ «Із Янголом на плечі», які сприяли будівництву Кріобанку та закупівлю обладнання. А також усім небайдужим благодійникам, які теж долучились до реалізації цього проекту, як благодійні фонди, так і фізичні особи.

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» (ЗУСДМЦ) – один з провідних дитячих медичних закладів України, який надає високоспеціалізовану медичну допомогу дітям Львівської області та Західного регіону України. Центр став найпотужнішим із регіональних закладів України з дитячої онкології та гематології за рахунок реалізації стратегії розвитку онкологічної служби протягом 2014-2021 рр.

Команда проекту від ЗУСДМЦ є Національними експертами МОЗ та НСЗУ за напрямом «дитяча онкологія та онкогематологія», членами комісії МОЗ по скеруванню пацієнтів за кордон, членами профільної всесвітньої асоціації SIOP та засновниками національної професійної спільноти «Українська Асоціація Дитячої Онкології/Гематології».