Фотопроєкт у ЗУСДМЦ "ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ!"

17.02.2022

Зі світлин відвідувачам ЗУСДМЦ радісно усміхаються діти – і ці усмішки кажуть усім, що «Рак – не вирок». Це настанова і підтримка для тих, хто зараз продовжує лікування і боротьбу із важкою недугою.

Діти, на долю яких випало чимало труднощів, вирішили розповісти свою історію перемоги. Своєю участю у проєкті вони підтримують тих, хто нині ще долає недугу. Їхні розповіді про те, як долати страх і перемагати. А ще – мотивація боротись, адже тепер у малечі є всі шанси одужати.

       

Ці можливості уже створені у ЗУСДМЦ, де надають якісну допомогу онкохворим діткам з усієї Західної України, а нещодавно запрацювала і Клініка дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку – зі сучасним обладнанням та із кваліфікованою командою медиків.

Фотовиставку можна побачити на п’ятому поверсі #особливадитячалікарня. ЇЇ ініціатором став благодійний фонд «Запорука». Досвід його підопічних, які здолали недугу і досягли чимало успіхів, надихнув на створення цього проєкту. Разом з волонтерами фонду наша дитяча лікарня у Львові переконана, що такі світлі історії дарують надію та додають сили тим, кому вони вкрай потрібні.