Додому повертається наймолодша пацієнтка Клініки ТКМ

23.12.2022

Маленька Еля - наймолодша з усіх пацієнтів, яким медики #особливадитячалікарня провели аутологічну трансплантацію стовбурових клітин кісткового мозку.

У день виписки з трансплантаційного боксу Клініка Дитячої Онкології та Трансплантації Кісткового Мозку Елінку чекало справжнє святкування: з кульками, подарунками і навіть тортиком.

Ми уже розповідали її історію та історію її батьків, які через агресію росії стали вимушеними переселенцями і переїхали з рідної Харківщини на захід України.

Поневіряння ускладнила хвороба донечки - нейробластома грудного відділу хребта з проростанням у середостіння. Пухлина росла і заважала маленькій Елі дихати. Планова хіміотерапія у ЗУСДМЦ дала позитивний результат, відтак оперативного втручання дівчинка не потребувала.

"Щоб остаточно подолати хворобу, ми провели високодозову хіміотерапію з подальшою трансплантацією Елі власних стовбурових клітин. Після маніпуляції наша красуня почувається добре, і ми дуже сподіваємось, що видужання дівчинки - остаточне", - тішить новинами Христина Запоточна , дитяча онкологиня ЗУСДМЦ.