Information for the parents of our patients

If your child has been referred to the center's clinic

We would like to inform you that the vast majority of doctors at our center make appointments by appointment. You can make an appointment by calling the doctor's page in the "find a doctor" section. In case of difficulties or questions - call 38 032 270-22-07 (clinic registry).

Якщо Ваш візит первинний, просимо мати скерування від Вашого сімейного лікаря або фахівця іншої медичної установи. Безпосередньо перед візитом візьміть талон у реєстратурі поліклініки, що розміщена на 1-му поверсі центру. Обов’язково майте із собою амбулаторну картку дитини (ф. №112).

Також інформуємо Вас , що центр проводить профілактичні огляди лише декретованій групі дітей та підлітків – тим, що мають статус «потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС». Ця група також має право на першочерговий запис до лікарів центру. 

Якщо Вашу дитину скерували в стаціонар

Госпіталізація до центру в більшості випадків – планова. Узгодження дати госпіталізації відбувається з лікуючим  лікарем та/або завідувачем відділення центру.

Окрім скерування на госпіталізацію треба мати епіддовідку, видану за місцем проживання пацієнта, про відсутність контакту з інфекційними хворими за 3 останні тижні до скерування, а також амбулаторну картку дитини чи витяг з неї. 

  • Що взяти із собою в лікарню?

Окрім вказаних вище документів – предмети особистої гігієни та догляду, основні столові прибори, зручний чистий хатній одяг, тапочки.  Для дітей грудного віку, що перебувають на штучному вигодовуванні – суху молочну суміш. Хворим на хронічні захворювання, що постійно вживають специфічні ліки – взяти їх з собою.

  • Які умови перебування батьків для догляду за дітьми в стаціонарі?

Потребу в перебуванні матері чи батька у відділенні для догляду за хворою дитиною визначає лікуючий лікар разом із зав. відділення. У більшості випадків діти дошкільного віку перебуватимуть в стаціонарі разом з опікуном (мамою чи батьком). Діти старшого віку можуть потребувати стороннього догляду, якщо це зумовлено важкістю їх стану.

Листок непрацездатності працюючій особі, що здійснює догляд за дитиною в стаціонарі видається:

-        Якщо вік дитини не перевищує 6 років або дитина віком до 14-ти років має статус постраждалої внаслідок аварії на ЧАЕС – на весь період перебування дитини в стаціонарі

-        Якщо вік важкохворої дитини становить 6-14 років – на період, коли за висновком ЛКК така дитина потребує індивідуального догляду (Інструкція про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затверджена Наказом МОЗ України від 13 листопада 2001р., №455) 

Як відбувається лікування дітей-мешканців інших областей?

З огляду на те, що фінансування центру відбувається з місцевого (обласного) бюджету, госпіталізація дітей з інших областей (окрім Львівської) обмежена.  Вона можлива після попереднього погодження з керівником відділення та укладання угоди між місцевими департаментами охорони здоров’я (Львівським та тим, що скеровує пацієнта). Така угода має містити гарантії відшкодування центрові фактичних витрат за лікування. Можлива також самостійна оплата батьками таких витрат за виписаними центром рахунками.

Години і правила відвідування хворих

За правилами внутрішнього розпорядку відвідування хворих дозволене:

-        У будні дні           з 17:00 до 20:00

-        У вихідні та свята з 11:00 до 14:00 та   з 17:00 до 20:00

В інші години відвідування хворих можливе лише за дозволом лікуючого лікаря та/або зав. відділення. Відвідування хворих може бути обмежене або заборонене за висновком санітарно-епідеміологічної служби (наприклад, у час епідемій грипу або карантину у відділенні).

Число осіб, які одночасно відвідують хвору дитину обмежене 2-ма. Санітарні норми не дозволяють відвідування стаціонару дітям, молодшим за 14 років.

У стаціонарні відділи не можна заходити у верхньому одязі та вуличному взутті. На першому поверсі лікарні працюють гардероби, а бахіли можна придбати у холах центру або принести з собою.