Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр Ліцензія МОЗ України
Серія АД № 064271 від 30.08.2012
Львів,
вул. Дністерська, 27
ban4
ban3
ban2
main

Фізіотерапевтичне відділення


Завідувач відділення – Мартинюк Тетяна Вікторівна, лікар-фізіотерапевт I категорії, лікар ЛФК I категорії

Лікар-фізіотерапевт –  Іващенко Мирослава Ігорівна, лікар-фізіотерапевт I категорії

Старша медична сестра – Торчанин Любов Іванівна, медична сестра вищої  категорії

 Телефонні номери: +38 (032) 270 83 24 (зав. відділення, старша  мед. сестра)     

1.Загальна інформація: 

Фізіотерапевтичне відділення –  підрозділ медичного центру, призначений для забезпечення комплексної терапії пацієнтам, що лікуються у відділеннях стаціонару, та надання консультативної допомоги амбулаторним хворим і консультативної допомоги лікарям.

Лікування проводиться відповідно до сучасних принципів і стандартів фізіотерапевтичного лікування та фізичної реабілітації(ЛФК). 

Покази до лікування: захворювання нервової системи, травного тракту, дихальної системи, сечостатевої системи, ортопедо-травматологічні захворювання, ЛОР-патологія, офтальмологічні захворювання, хвороби шкіри, відновне лікування після проведених оперативних втручань.  

У відділенні функціонують: кабінети для проведення апаратних фізіотерапевтичних процедур, інгаляторій, кабінет парафіно-озокеритолікування, кабінети для проведення масажу, кабінет механотерапії та зал ЛФК. 

Проводяться такі види фізіотерапевтичних процедур: гальванізація, електрофорез лікарських речовин, електросон, діадинамотерапія, ампліпульстерапія (електростимуляція), інтерференцтерапія, дарсонвалізація, УВЧ-терапія, УВЧ-індуктотермія, дециметровохвильова терапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія, поєднані методи апаратної  фізіотерапії (магнітолазеротерапія, магніто-ультразвукова терапія), місцеве УФО-опромінення, лазеротерапія (червоний діапазон), інгаляційна терапія, парафіно-озокеритолікування.

2. Скерування у відділення: 

  1. Необхідність призначення фізіотерапевтичного лікування визначає лікуючий лікар або спеціаліст, який консультує пацієнта.
  2. При скеруванні пацієнта до відділення обов’язкова  наявність історії хвороби (чи амбулаторної картки) з відповідними обстеженнями та консультаціями.
  3. У відділенні хворих консультує лікар фізіотерапевт, який призначає або корегує  об’єм та види фізіотерапевтичного лікування, надає консультації.